RIJDERS

OVERZICHT VAN ALLE COUREURS

De Ford Fiesta Sprint Cup wordt verreden volgens een algemeen klassement, waarin de coureurs van 16 tot 24 jaar uitkomen in de Junior Ford Fiesta Sprint Cup.

Oscar Vianen
Radical Nederland
Radical SR1
1
Marcel Dekker
Dekker Racing
Mazda MX-5 Cup
4
Marcel Schoonhoven
Bas Koeten Racing
Ford Fiesta ST
5
Daan de Graaff
Betcity by Tachyon
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
6
Pim van Riet
Ferry Monster Autosport
Mazda MX-5 Gold Cup
7
Lorenzo van Riet
Ferry Monster Autosport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
8
Tom Kuiper
Team Bratwurst
Mazda MX-5 Cup
8
Mik Kuiper
Team Bratwurst
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
10
Kelvin Snoeks
MV Motorsport
BMW M2 CS Racing NL
11
Fabian Schoonhoven
Bas Koeten Racing
Ford Fiesta ST
11
Laszlo van Houwelingen
MV Motorsport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
11
Colin Bonighausen
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
11
Rob McAfee
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
15
Jop Rappange
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
15
Dirk Warmerdam
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
15
Dante Rappange
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
16
Dominique Kraan
Ferry Monster Autosport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
17
Leon van Verseveld
Dekker Racing
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
18
Lars van 't Veer
CFX Gaming Race Team
Mazda MX-5 Cup
20
Ronald van Loon
MV Motorsport
BMW M2 CS Racing - NL-T
20
Luuk van Loon
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing - NL-T
21
Simon Sikhart
RS Racing
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
21
Benjamin Abeloos
Vanspringel Motorsport
Ford Fiesta STB
23
Filip Wojtowicz
Polyparts Rent
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
24
Senna Van Soelen
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
24
Leyton Fourie
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
24
Mark van der Aa
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
24
Johan Akkerman
NiceRacing
Mazda MX-5 Cup
24
Roland van Hierden
NiceRacing
Ford Fiesta ST
25
Marnix de Wit
Bas Koeten Racing
Ford Fiesta ST
25
Joep Breedveld
MV Motorsport
Mazda MX-5 Cup
26
Kristoff Cox
EJ Automotive
Ford Fiesta ST2
27
Fred Caprasse
JJ Motorsport - BMW Bilia Emond
BMW M2 CS Racing BE
27
Kaloyan Varbitzaliev
Tachyon Motorsport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
28
Bjorn Dietrich
Bart Loenders
Ford Fiesta ST
28
Alexandre Viron
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
28
Pierre-Ettienne Bordet
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
28
Laurent Fresnais
MV Motorsport
Mazda MX-5 Cup
28
Tomas de Backer
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
29
Nathan Vanspringel
Vanspringel Motorsport
Ford Fiesta STB
30
John Hoogland
Lightswing
Mazda MX-5 Gold Cup
30
Geoffrey Vanspringel
Vanspringel Motorsport
Ford Fiesta STB
32
Delano de Ketele
Polyparts Rent
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
33
Alex Bachoura
MV Motorsport
Mazda MX-5 Gold Cup
33
Laurens Cloots
Polyparts Rent
Mazda MX-5 Cup
34
Stefan Barewijk
Technova College Racing
Ford Fiesta ST2
34
Wouter Jansen
IL Motorsport
Mazda MX-5 Cup
34
Giovanni Scamardi
JJ Motorsport - BMW Louyet
BMW M2 CS Racing BE
35
Patrick de Vreede
De Vreede / de Leeuw
BMW M2 CS Racing - NL-T
35
Rogier de Leeuw
De Vreede / de Leeuw
BMW M2 CS Racing - NL-T
45
Pierre-Yves Rosoux
Racing Experience by J.R.T.
BMW M2 CS Racing BE-T
45
Jean-Philippe Piron
Racing Experience by J.R.T.
BMW M2 CS Racing BE-T
45
Arjan Evers
MV Motorsport
Mazda MX-5 Gold Cup
46
Alan Czyz
Nowicki Auto Serwis
Ford Fiesta ST
46
Romy de Groote
MSTC Racing Mazda Belgium
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
48
Matej Sikhart
RS Racing
Mazda MX-5 Cup
53
Gianni van de Craats
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
53
Sen Roodenburg
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing NL
54
Jenson de Leeuw
MV Motorsport
Ford Fiesta ST
55
Gary Terclavers
TCL Motorsport
BMW M2 CS Racing BE-T
55
Lars Zaenen
TCL Motorsport
BMW M2 CS Racing BE-T
57
Maikel Schilders
IL Motorsport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
61
Roman Krumins
Bas Koeten Racing
BMW M2 CS Racing - NL-T
65
Esmee Kosterman
Bas Koeten Racing
Ford Fiesta ST
65
Sam Jongejan
MV Motorsport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
66
Lorenzo van Riet
Ferry Monster Autosport
BMW M2 CS Racing NL
67
Timo de Graaff
Betcity by Tachyon
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
69
Sam Dejonghe
BMW Belux
BMW M2 CS Racing BE
69
Laurenz Ruhl
MV Motorsport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
69
Haso Keric
Keric Raceteam
BMW M2 CS Racing - NL-T
69
Semo Keric
Keric Raceteam
BMW M2 CS Racing - NL-T
72
Dick van Elk
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing - NL-T
72
Emely de Heus
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing NL
73
Berry van Elk
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing NL
74
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M2 CS Racing NL
77
Sandra van der Sloot
JJ Motorsport
BMW M2 CS Racing - NL-T
77
John van der Voort
JJ Motorsport
BMW M2 CS Racing - NL-T
77
Paul Heinisch
NFR Motorsports
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
80
Johan Land
NiceRacing
Ford Fiesta ST2
80
Jan Schouten
Ferry Monster Autosport
Mazda MX-5 Gold Cup
94
Giovanni Van Lil
FordStore Feyaerts
Ford Fiesta STB
95
Wim Coekelbergs
Azerti
Ford Fiesta STB
96
Jordy van der Eijk
Ferry Monster Autosport
Mazda MX-5 Cup - Junior Cup
96
Kobe Pauwels
Ford Peerlings
Ford Fiesta STB
97
Tomas De Backer
Garage Feyaerts
Ford Fiesta ST
97
Joeri Janssens
Nationale Autoclub Exelsior
BMW M2 CS Racing BE-T
97
Steven Brams
Nationale Autoclub Exelsior
BMW M2 CS Racing BE-T
98
Philippe Huart
Ford Peerlings
Ford Fiesta ST
99
Maxim van den Doel
NiceRacing
Ford Fiesta ST
101
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
102
Tom Vanderheyden
Ford Peerlings
Ford Fiesta ST
103
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
105
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
105
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
107
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
108
Willem Meijer
JR Motorsport
BMW M6 GT3
108
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
111
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
111
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
112
Martin Koch
MZR Motorsport Zentrum Ried
KTM GTX
123
Marieke Stuff
NiceRacing
Ford Fiesta ST
128
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
128
Ellis Spiezia
Nitro Racing
Ford Fiesta ST
143
Calvin de Groot
Oeste Kart
Ford Fiesta ST
149
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
174
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M6 GT3
174
Bas Schouten
Ferry Monster Autosport
BMW M6 GT3
177
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
181
Patrick Grootscholten
Rainbow Racing Team
BMW M2 CS Racing NL
181
Daaf Steentjes
Rainbow Racing Team
BMW M2 CS Racing NL
196
Roger Grouwels
Koopman Racing
BMW M4 GT3
198
Ronald van Loon
Koopman Racing
BMW M6 GT3
201
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
206
Tony Vijfschaft
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
211
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
211
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
222
Laurens de Wit
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
222
Fabian Schoonhoven
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
233
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
233
Bas Schouten
JR Motorsport
BMW E46 M3
244
Tim Schulte
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
244
Paul Meijer
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
245
Benjamin van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
245
Robert van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
246
Ruud Olij
Stichting Euro Autosport
BMW M3 F80
264
John de Wilde
DK- Racing powered by FMA
VW Golf TCR
264
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
301
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
301
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
305
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
Porsche Cayman GT4 CS
307
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
307
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR SS2
309
Andy Dam
Dams Racing
BMW M4 GT4
310
Jacob Kuil
Zilhouette Racing
Zilhouette Plus
310
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Plus
311
Andre Seinen
Day-V-Tec
BMW M240i
312
Britt van Osta
Day-V-Tec
BMW M240i
312
Robin van Osta
Day-V-Tec
BMW M240i
321
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
323
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
324
Ollie Taylor
West Suffolk Racing
324
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
324
Gilles van Houtum
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
325
Yardy Hoogwerf
Team VDB
Seat Cupra TCR
325
Steven Teirlinck
Team VDB
Seat Cupra TCR
328
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M4 GT4
335
Rogier de Leeuw
JJ Motorsport
BMW M2
335
Patrick de Vreede
JJ Motorsport
BMW M2
336
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
336
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
339
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
342
Peter Koelewijn
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
352
Han Kirchhoff
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
353
Han Wannet
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
354
Dirk Dekker
DRDO
BMW E46 M3 SS2
354
Koen de Wit
DRDO
BMW E46 M3 SS2
357
Dennis van der Linden
Certainty Racing
BMW E46 M3 SS2
369
Semo Keric
Keric Raceteam
BMW M2
369
Haso Keric
Keric Raceteam
BMW M2
373
Martijn Wijsman
Koopman Racing
BMW M3 GTR
381
Daaf Steentjes
Rainbow Racing Team
BMW M2
381
Patrick Grootscholten
Rainbow Racing Team
BMW M2
382
Christian Frankenhout
DRDO
BMW M2
382
Meinder van Buuren
DRDO
BMW M2
401
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
401
Simon Knap
Spirit Racing
Renault Clio Evo
402
Wouter Manderveld
Spirit Racing
Renault Clio Evo
402
Raymond Koper
Spirit Racing
Renault Clio Evo
404
Christian Dijkhof
Spirit Racing
Renault Clio Evo
410
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
421
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
432
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
432
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
433
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
461
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
461
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
461
Tom Vanderheyden
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
469
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
481
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
481
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
498
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
498
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
611
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
614
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Norma 20FC
614
Alain Berg
DOMEC Racing
Norma 20FC
615
Matthijs Bakker
Day-V-Tec
Ligier LMP3
615
Joshua Kreuger
Day-V-Tec
Ligier LMP3
616
Ed Bridle
Idola Motorsport
Praga R1T
616
Lilo Fryrileiv
Idola Motorsport
Praga R1T
617
Antonio La Rosa
Idola Motorsport
Praga R1T
618
Rodolfo Gonzalez
Idola Motorsport
Praga R1T
618
William Stowell
Idola Motorsport
Praga R1T
619
Chris Bridle
Idola Motorsport
Praga R1T
707
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
707
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
710
Mitchell van Dijk
Radical Nederland
Radical SR1
711
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical RXC Spyder
733
Sam Jongejan
Radical Nederland
Radical SR3
733
Luuk van Wijngaarden
Radical Nederland
Radical SR3 SL
744
Bastiaan van Loenen
Radical Nederland
Radical SR3
750
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
751
Vlad Raducanu
DOMEC Racing
Radical SR3
776
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
777
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
801
Ignace van den Broeck
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
801
Leon Iserbyt
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
860
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
860
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
862
Robin Dries
HD Racing
Renault Clio 3
862
Samuel Hilgers
HD Racing
Renault Clio 3
899
Ernst Kirchmayr
Baron Motorsport GmbH
Ferrari 488 GT3
899
Philipp Baron
Baron Motorsport GmbH
Ferrari 488 GT3